Hankook padangos elektromobiliams


Hankook iON: nauja elektromobilių padangų šeima

Hankook iON

Aukščiausios kokybės padangų gamintojas Hankook paskelbė, kad pristatys „iON“ – savo pirmąją padangų šeimą, specialiai sukurtą elektrinėms transporto priemonėms. Taikydama šį metodą, bendrovė nori įnešti lemiamą indėlį renkantis padangas, skatinant mobilumo perėjimą prie nulinės emisijos transporto priemonių.

Naujosios iON padangos charakteristikos pasižymi mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, ypač mažomis riedėjimo triukšmo charakteristikomis ir dideliu atsparumu. Palyginti su įprastomis padangomis, elektromobilių vairuotojams tai reiškia didesnį atstumą vienu akumuliatoriaus įkrovimu ir bendrą malonesnę vairavimo patirtį. Be to, naujieji Hankook iON produktai yra sukurti elektromobiliams turintiems ypač didelį momentinį sukimo momentą, kurį sukuria galingos elektrinės transporto priemonės.

Pradžioje rinkoje bus galima įsigyti trijų konstrukcijų iON gaminių, kurių dydis yra nuo 18 iki 22 colių: Europoje nuo 2022 m. gegužės mėn. bus pradėta gaminti Hankook Ventus iON S ​​vasarinių padangų modelis, o nuo 2022 m. rugsėjo mėn. žiemos sezonui – Hankook Winter. i*cept iON. „Hankook Ventus iON A“ padangos Šiaurės Amerikos rinkai bus prieinamos kaip visą sezoną. Kiti specifiniai gaminių dizainai ruošiami.


Hankook iON_2


Technologijų perkėlimas iš elektrinių automobilių sporto į kasdieninius kelius


Būdami vienas iš pirmaujančių pasaulyje originalios įrangos gamintojų, 
Hankook plėtros inžinieriai jau daug kartų įrodė savo patirtį šiame sudėtingame segmente. Originalios įrangos Hankook padangas, optimizuotas elektromobilumui, jau naudoja Audi, BMW, Porsche, VW ir kiti pirmaujantys prekės ženklai.


Nuo 2022–2023 metų sezono aukščiausios kokybės padangų gamintojas taip pat demonstruos technines žinias, kurias įgijo tvarumo ir didelio našumo mobilumo srityje, kaip elektros automobilių sporto pasaulio tiekėjas, paskirtas Tarptautinės federacijos. „Automobilis (FIA).


Dėl plataus techninių priemonių rinkinio naujosios iON padangos atitinka kasdienius EV padangų reikalavimus. Visų pirma, Hankook atsvėrė didesnę elektra varomų transporto priemonių masę, kurią sukelia didelis akumuliatorių svoris. Be kita ko, itin atsparūs aramidiniai pluoštai efektyviai neutralizuoja deformacines jėgas, kurias sukelia ypač didelis sukimo momentas elektromobiliuose. Protektoriaus mišinys, kuriame yra daug natūralios dervos, taip pat užtikrina pavyzdinį ilgaamžiškumą ir sumažina susidėvėjimą. Kita naujojo junginio ypatybė – didelė natūralių aliejų dalis. Tai ne tik daro iON gaminius tvaresnius, bet ir padidina padangų ridą.


Hankook iON_1


Optimizuotas triukšmo lygis


Kitas plėtros tikslas buvo sukurti padangas, kurios veiktų kuo tyliau. Hankook sound absorber™ technologija kartu su specifiniu rašto dizainu, integruotu į Hankook iON gaminius, žymiai sumažina padangos keliamą triukšmą.


Klausas Krause, Hankook Tire Europe techninio centro Hanoveryje (Vokietija) vadovas: „Ypač didžiuojamės, kad naujosios Hankook iON vasarinės padangos ES padangų etiketėje gavo A/A/A ​​įvertinimą. Tai atitinka aukščiausią našumą pagal pasipriešinimą riedėjimui, sukibimą su šlapia danga ir padangų triukšmą.


Šaltinis: https://electriccarsreport.com