Naujos Continental VanContact A/S Ultra


Naujos „VanContact A/S Ultra“ visasezonės padangos yra itin tvirtos ir pasižymi didele rida.

Naujos „Continental“ visasezonės furgonų padangos

Naujos „VanContact A/S Ultra“ padangos yra itin tvirtos ir pasižymi didele rida;

Šios padangos yra specialiai pritaikytos daug mieste važinėjančiam transportui;

Padangas galima įsigyti jau dabar.

Naujos „VanContact A/S Ultra

Hanoveris (Vokietija), 2021 m. gruodžio mėn. Naujos „VanContact A/S Ultra“ visasezonės padangos demonstruoja „Continental“ siekį didinti tvarumą prekių pristatymo sektoriuje, tačiau be įtakos saugumo savybėms. Naujas modelis yra skirtas tokiems populiariems furgonams kaip „Mercedes Sprinter“, „Volkswagen Crafter“ ar „Fiat Ducato“, taip pat tokiems mažesniems automobiliams kaip V klasės „Mercedes“ ar „Volkswagen Transporter“. Šiuo metu naujos padangos yra siūlomos 16 colių dydžio, kitais metais pasirodys 15, taip pat 17 colių dydžio modeliai.

Itin sparčiai besiplečiant miestams, pristatymams vis dažniau naudojant elektromobilius ir daug važinėjant miesto ribose, kai prekės atvežamos tiesiai į namus ir biurus – pasikeitė mobilumo įpročiai ir poreikiai. Atsižvelgiant į tai, kad tenka važinėti dažnai sustojant ir buvo kuriamos naujos „Ultra“ serijos padangos. Jos yra tvirtos ir atsparios pažeidimams, taip pat pasižymi aukščiausios klasės padangų savybėmis kalbant apie saugumą ir pasipriešinimą riedėjimui.

Siekdami šių savybių „Continental“ inžinieriai sukūrė naują gumos mišinį, taip pat naują padangos profilį ir šonines sieneles. Gumos mišinys pasižymi mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, leidžiančiu mažinti degalų ir energijos sąnaudas, taip pat padangos mažiau dyla jas naudojant tiek žiemą, tiek ir vasarą. Protektoriaus grioveliuose esančios sniego ertmės užtikrina geresnį sukibimą su ant kelio esančiu sniegu, taip pat padangos profiliui suteikia didesnį stabilumą, o tai didina valdymo tikslumą ir ridą. Trimatės lamelės dar labiau padidina sukibimą važiuojant per sniegą ar lyjant, taip pat užtikrina didesnį protektoriaus blokelių standumą, o tai mažina stabdymo kelią.

Tam, kad padanga būtų apsaugota nuo pažeidimų, visa jos šoninė sienelė yra padengta briaunomis. Toks iškilus paviršius apsaugo nuo pažeidimų, todėl šios padangos yra itin tvirtos.

Naująsias furgonams skirtas „VanContact A/S Ultra“ visasezones padangas galima užsisakyti jau dabar.


Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam žmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. 2020 metų Continental apyvarta siekė 37,7 milijardus eurų ir šiuo metu 58 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau kaip 235 000 darbuotojų. 2021 m. kompanija švenčia 150 metų jubiliejų.