Apmokėjimas


Bank_payment

Formuojant užsakymą, mūsų svetainėje atsiskaitymas vyksta tiesioginiu bankiniu pavedimu per Elektroninę bankininkystę arba per PAYSERA pinigų surinkimo platformą arba išankstiniu bankiniu pavedimu.

Kaip tai vyksta.

Filtro pagalba išsirinkite prekes ir paspauskite mygtuką " TIKSLINTI KAINĄ",
pasirinkite norimą prekių kiekį ir pristatymo laiką spauskite mygtuką "PIRKTI".
Peržiūrėkite pateiktą informaciją spauskite "PEREITI PRIE APMOKĖJIMO".
Suvedus asmeninę informaciją spaudžiate "REGISTRUOTIS",
pasirenkame "FIZINIS ASMUO" ar "ĮMONĖ" ir suvedus atitinkamą informaciją, bei sutikus su sąlygomis ir privatumo politika spaudžiame "TĘSTI"
užpildome laukelius su žvaigždute (*) spaudžiame "TĘSTI"
Pasirenkame pristatymo būdą, jei reikia paliekate žinutę ir spaudžiate "TĘSTI"
Pasirenkate mokėjimo būdą, sutinkate su Prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir spaudžiate "UŽSAKYTI"
Jei pasirinkote "MOKĖTI PER BANKĄ", jums reikės pasirinkti Jūsų banką iš sąrašo ir būsite nukreipti į Jūsų pasirinktą banką.
Jei pasirinkote "PAYSERA", jus nukreips į puslapį su bankų pasirinkimu, toliau jungiatės prie banko ir atliekate apmokėjimą.
Jei pasirinkote "APMOKĖTI BANKINIU PAVEDIMU", apačioje rasite rekvizitus būtinus užsakymo įvykdymui. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio banko elektroninės bankininkystės puslapio arba nuėjus į bet kurį banko skyrių.
Pasikeitus užsakymo statusui į „PATVIRTINTAS“, Jūs gausite pranešimą elektroniniu paštu su duomenimis, reikalingais atlikti pavedimą, bei nurodyta mokėjimo suma.
Užsakymas toliau bus vykdomas tik gavus apmokėjimą.
Prašome atkreipti dėmesį, kad tarpbankiniai pavedimai gali užtrukti iki 1 darbo dienos.

Apsipirkę nepamirškite palikti atsiliepimo. Jūsų pastabos – tai dėmesys mūsų paslaugų kokybei,  už kurį esame dėkingi iš anksto.