Apie mus


APIE MUS

Jeigu turite ratus – vadinasi jums pas mus!

 „Padangų gausa“ jau daugiau nei 30 metų dirba su tokiais pasaulyje žinomais vardais kaip Continental, Bridgestone, Michelin, Goodyear, Dunlop, Hankook ir kitais didžiausiais padangų gamintojais Europoje. Didžiuojamės būdami oficialiais Continental, Matador padangų tiekėjais Lietuvoje!

Kodėl „Padangų gausa“?

Pirmiausia todėl, kad mums rūpi, kad gautumėte tik patikimiausią ir geriausią produktą. Esame įsitikinę, kad pirmasis automobilio saugos etapas – tinkamos padangos. Būtent nuo padangų priklauso kaip tvirtai „stovite“ ant kelio ir kaip sklandžiai prasidės jūsų kelionė. Keliaujant, svarbiausias kuo trumpesnis stabdymo kelias, geras valdymas posūkiuose, puikus sukibimas su keliu – kokybiškos padangos jums padės susidoroti su šiais iššūkiais! Kelyje mūsų visų bendras tikslas – sumažinti avarijų kiekį iki nulinio, o geros padangos – jūsų saugumo garantas.

Kas slepiasi už „Padangų gausos“?

„Padangų gausa“ yra daugiau nei vien didmeninė ir mažmeninė padangų pardavėja lengviesiems bei krovininiams automobiliams. Mūsų tikslas yra suteikti ilgaamžę padangų kokybę jūsų saugioms kelionėms, todėl siūlome ir profesionalias montavimo paslaugas bei atsakingą jų sezoninį saugojimą. Neverta dairytis kitur – taupykite laiką, nes viską kas reikalinga sėkmingam padangų keitimui rasite pas mus.

Mūsų komanda nuolat atnaujina technines žinias, seka gamintojų atliekamus testus – tik taip galime būti rinkos lyderiai – ne tik pardavimų kiekiu, bet ir klientų aptarnavimo kokybe.

Nesvarbu ar mums paskambinsite, ar atvyksite į prekybos taškus gyvai, „Padangų gausoje“ visada galite tikėtis išsamios konsultacijos.

Dvejojate dėl tinkamiausio pirkinio? Padėsime atrasti ne brangiausią ar populiariausią padangų komplektą, o būtent tą, kuri geriausiai atitiks jūsų automobilio, ir žinoma, jūsų pačių individualius poreikius.

Sklandžiam ir patogiam apsipirkimui sukūrėme elektroninę parduotuvę, kur apsipirkus padangas greitai pristatysime į jums patogią vietą. 

Kad ir kas jus domina – vasarinės, universalios ar žieminės padangos – susisiekite, pasikonsultuokite, patarsime ir padėsime neapsirikti. 

„Padangų gausa“ padalinyje Vilniuje įsigytas padangas galite sumontuoti iškart.

Mes nesnaudžiame ir nuolat atnaujiname savo asortimentą, todėl pažadame, kad kaskart apsilankę padangugausa.lt atrasite kažką naujo!


Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu:+370 665 60005 arba el. paštu: webshop@padangugausa.lt ir mes pasirūpinsime Jūsų automobilio padangomis!

Padangugausa