Apie mus


Padangugausa.lt tai ilgametę patirtį sukaupusi padangų prekybos įmonė, kuri užsiima didmenine bei mažmenine lengvųjų bei krovininių padangų prekyba. Bendradarbiaujame su didžiausiais padangų gamintojais tarp kurių visiems gerai žinomi gamintojai Continental, Bridgestone, Michelin, Goodyear, Dunlop, PirelliHankook bei didžiausiais padangų tiekėjais Europoje. Jau daugelį metu esame oficialūs Matador padangų importuotojai ir platintojai Lietuvoje. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų padangų asortimentą, kuris reguliariai atnaujinamas.  

Įmonės tikslas pasirūpinti klientų rūpesčiais  susijusiais ne tik su padangų įsigijimu bet ir montavimu, bei padangų saugojimu. Todėl mūsų specialistai ne tik padės išsirinkti padangas Jūsų automobiliui, bet suteiks profesionalią konsultaciją, bei pasirūpins Jūsų automobilio padangų montavimu bei saugojimu.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu:+370 687 80868 arba el. paštu: webshop@padangugausa.lt ir mes pasirūpinsime Jūsų automobilio padangomis!

Padangugausa