Kategorija: Žieminės Padangos

5082 rezultatai

Rodoma 1-20 iš 5082 prekės(-ių)

185/60R14 TRIANGLE TR777 82T

d
d
70
Lengvieji automobiliai
Žieminės padangos
TAIP
  • Prekės atsiėmimas Antradienis, gegužės 21 d.

  • Pristatymas Trečiadienis, gegužės 22 d.

 

Likutis 1

Kaina 30.00 €/vnt.
185/60R14 TRIANGLE TR777 82T
Kaina 30.00 €/vnt.

Likutis 1

d
d
70
Lengvieji automobiliai
Žieminės padangos
TAIP
  • Prekės atsiėmimas Antradienis, gegužės 21 d.

  • Pristatymas Trečiadienis, gegužės 22 d.

Žieminės padangos

Jei jūsų rūpestis – naujos žieminės padangos, skubame jus nuraminti. Vieni seniausių Europoje padangų gamintojų „Continental“ ir „Matador“, kurių oficialūs atstovai esame Lietuvoje, nuolat išbando, atlieka tyrimus ir gamina vis aukštesnės kokybės padangas automobiliams. Vienas iš didžiausių pasaulyje padangų bei automobilinės įrangos gamintojų „Continental“ ir jam priklausantis, beveik šimtą metų skaičiuojantis prekinis ženklas „Matador“ dabar siūlo daugiau skirtingų dydžių, įvairioms transporto priemonėms skirtų žieminių padangų. Net ir išlaikydami tradicijas šie gamintojai geba tobulėti, kad jūs būtumėte ramūs bet kokiomis oro sąlygomis.


Jei kyla klausimai, kada keičiamos žieminės padangos, kaip jos žymimos, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausias, skaitykite toliau – pasidalinsime svarbia informacija.


Kada prasideda žieminių padangų sezonas? 

Būtų puiku, jei galėtume vadovautis orų prognoze – tikrai ne visos žiemos mūsų krašte yra šaltos, snieguotos ir slidžios. Tačiau, nuo kada žieminės padangos turi būti naudojamos, apibrėžia kelių eismo taisyklės. Nuo lapkričio 10 iki kovo 31 dienos draudžiama eksploatuoti vasarines padangas. Tuo laikotarpiu galima naudoti tik universalias arba žiemines. 

Kada keisti padangas žiemai – ne vieno vairuotojo užduodamas klausimas, lydimas rūpesčio dėl galimų išlaidų ar laiko trūkumo. Rekomenduojame iš anksto apie tai pagalvoti, rezervuoti laiką padangų keitimui, o svarbiausia – nelaukti kol prasidės žieminių padangų sezonas – naujomis galite pasirūpinti ir anksčiau. Pas mus rasite platų tiek Continental, tiek Matador padangų asortimentą. 


Kaip žymimos žieminės padangos?

Daugelis ant padangos pastebėję raides MS, M+S arba M&S, reiškiančias purvą ir sniegą (angl. Mud and Snow), mano, jog tai yra žieminės padangos. Pagal taisykles tokias leidžiama naudoti žiemos metu, nes jos padeda lengviau valdyti

automobilį esant drėgnam kelio paviršiui. Tačiau tikrosios, tik žiemai skirtos padangos turi būti pažymėtos trijų viršūnių ledkalnio su snaige viduryje ženklu (3PMSF) 3PMSF. Tokiu ženklu pažymėtos visos Continental ir Matador žieminės padangos. 


Žieminių padangų protektorius

Pažvelgę į padangos protektorių, turėtumėte atpažinti žieminę iš jos rašto. Žieminių padangų protektoriaus raštas turi puikų sukibimą su sniegu ir šlapiu asfaltu. Įsižiūrėję galite matyti griovelius, kurie išsklaido vandenį, sniegą bei purvą, ir lameles, taip pat padedančias išsklaidyti vandenį. Žieminių padangų grioveliai ir lamelės išdėstyti taip, kad padangos pasižymėtų puikiu stabdymu, efektyvia trauka ir labai geru akvaplaningu. 


Žieminių padangų protektoriaus gylis

Žieminių padangų gylis – labai svarbus saugumo rodiklis. Idealu, jei naujų žieminių padangų protektoriaus gylis būtų apie 8 – 10 mm. Nuolat važiuojant padangos po truputį dyla, o protektoriaus gylis mažėja. Tuo pačiu blogėja ir padangų sukibimas su kelio danga bei automobilio valdymo galimybės. Norėdami važiuoti saugiai, stebėkite šį rodiklį: padangos protektoriaus gylis žiemos metu turi būti ne mažesnis kaip 3 mm. Tačiau, norėdami užtikrinti jūsų saugumą, rekomenduojame keisti padangas protektoriui nusidėvėjus iki 4 ar 5 mm.  


Minkšto mišinio padangos

Rinkdamiesi geriausias žiemines padangas, teisingai pasirinkite jūsų kelionių maršrutams tinkamiausią padangų tipą: minkšto mišinio, kieto mišinio arba dygliuotas. Žieminės minkšto mišinio padangos puikiai sukimba su ledu bei plūktu sniegu. Todėl jos tinkamos dažnai važiuojant atšiauriomis oro sąlygomis, nelygiais, slidžiais keliais. Žiemą jos padeda lengviau įveikti posūkius ir įkalnes. Kitaip tariant, puikiai pakeičia dygliuotas padangas. Norėtumėte rinktis kokybiškas minkšto mišinio padangas? Rekomenduojame Continental Viking Contact 7, Hankook Winter i*cept IZ2 (W616), Michelin X-Ice Snow. Visas jas rasite mūsų asortimente.  


Kieto mišinio žieminės padangos

Jei dažniausiai automobiliu važinėjate mieste ir gerai valomuose, barstomuose užmiesčio keliuose, jums labiau tiks kieto mišinio žieminės padangos. Kai kurie vairuotojai renkasi šio tipo padangas, manydami, kad jos tarnaus ilgiau. Tačiau iš tiesų renkantis svarbiau atsižvelgti į tai, kokiais keliais jūs važinėjate. Kieto mišinio padangos turi puikų sukibimą su šlapia kelio danga – purvu, vandeniu, pažliugusiu bei puriu sniegu. Tokios, pavyzdžiui, yra Continental TS870S arba Matador MP93 Nordicca.  


Dygliuotos padangos

Dygliuotos žieminės padangos geriausiai tinkamos važiuoti apledėjusiais keliais – ant ledo ar suplūkto sniego. Jos pasižymi savybe skelti ledo sluoksnį ir yra tinkamos tiems, kurie dažnai važiuoja retai valomais užmiesčio keliais. Tačiau dygliai kelia papildomą triukšmą, ardo kelio dangą, todėl tokio tipo padangos mėgstamos nedaugelio vairuotojų. Jei vis tik renkatės dygliuotas, pastebėkite, ar dygliai išdėstyti per visą padangos plotį – tokios šiuo metu yra geriausias pasirinkimas, pavyzdžiui Continental Ice Contact 3 ar Michelin X-Ice North 4

Sunku išsirinkti? Jūsų mašinos padangų keitimas į žiemines tegul tampa mūsų rūpesčiu. Kreipkitės, atsakysime į visus klausimus ir pasirūpinsime jūsų automobilio žieminėmis padangomis.