Continental "AllSeasonContact“ pripažintos geriausiomis


Visasezonės „Continental“ padangos „AllSeasonContact“ pripažintos geriausiomis

1_„Continental“ padangos „AllSeasonContact“

  • „AllSeasonContact“ padangos pripažintos geriausiomis septynių visasezonių modelių bandymuose

  • Patikimos stabdant, užtikrina saugų valdymą ir įspūdingą sukibimą esant bet kokiam orui

„Užtikrintas sukibimas su keliu ir dinamiškas valdymas važiuojant šlapiu ir sausu keliu; komfortiškos ir tylios, pasižymi mažu pasipriešinimu riedėjimui ir geru sukibimu važiuojant per sniegą. Šios „Continental“ padangos ir toliau yra visasezonių padangų lyderės, kurias mes be jokių abejonių rekomenduojame,“ – tai yra „Gute Fahrt“ redakcijos ekspertų „AllSeasonContact“ padangų įvertinimas teste, kurio rezultatai buvo skelbiami 2022 m. Nr. 9 ir 8 žurnalo numeriuose. Testo metu bandyti septyni „235/55 R 18“ dydžio visasezonių padangų modeliai, bandymų automobilis buvo „Volkswagen Tiguan“.

Be „AllSeasonContact“ tik dar vienas modelis buvo įvertintas kaip itin geros universalios padangos ir pelnė aukščiausią „Labai geros“ įvertinimą. Įvertinimas „Geros“ buvo suteiktas dviem padangų modeliams, likusios padangos geriausiai buvo įvertintos kaip „Patenkinamos“. Taigi „AllSeasonContact“ dar kartą pakartojo praėjusiais metais pasiektus laimėjimus įvairiuose visasezonių padangų bandymuose – testuose geriausiomis buvo pripažintos „205/55 R 16“ dydžio („Auto Zeitung“ 2021 m. Nr. 19) ir „225/50 R 17“ dydžio („Auto Bild“ 2021 m. Nr. 40) padangos.

2_„Continental“ padangos „AllSeasonContact“

Vertinant vasarines savybes buvo atliekami valdymo ir stabdymo bandymai ant sausos ir šlapios kelio dangos, išilginis ir skersinis pasipriešinimas akvaplanavimui, riedėjimo, komforto ir triukšmingumo bandymai. Testai ant sausos dangos vyko šiaurės Italijoje, valdymo, sukibimo ir stabdymo bandymai ant sniego buvo atliekami Švedijoje. Vasarinių savybių vertinime „Continental“ buvo vienintelės padangos, pelniusios „Labai gerų“ įvertinimą, taip pat jos buvo įvertintos ir galutinėje įskaitoje.

„AllSeasonContact“ yra itin pažangios šiuolaikinės visasezonės padangos. Iki jų pasirodymo šio tipo padangos pasižymėjo arba labiau vasarinių, arba žieminių padangų savybėmis. Tačiau su „AllSeasonContact“ padangomis „Continental“ pristatė visiškai naują padangų koncepciją. Derinant pažangų protektoriaus raštą, gumos mišinį, padangos profilį ir konstrukciją, jos pasižymi kur kas geresnėmis savybėmis žiemą ir ant šlapios dangos nei kitos visasezonės padangos.