385/65R22.5 Continental Continental Hybrid HS3 LRL 160K 20PR M+S

385/65R22.5 Continental Continental Hybrid HS3 LRL 160K 20PR M+S

Likutis 0

Continental Conti Hybrid HS3 vairuojamosios ašies padanga kurios konstrukcija – ideali itin dažniems pervežimams ir tolimųjų reisų automobilių parkui. Palyginti su pirmtakėmis, didesnio tūrio ir dilimui itin atsparus naujo dizaino protektorius užtikrina 17 procentų ilgesnį tarnavimo laiką. Įstrižos protektoriaus pagrinde esančios lamelės su praplatėjimais užtikrina puikius rezultatus ant šlapios ir besikeičiančios kelio dangos visą padangos tarnavimo laiką. Dėl „Conti Hybrid HS3“ vairuojamosios ašies padangos uždaro protektoriaus krašto ji yra labai manevringa, bet tuo pačiu pasižymi itin maža protektoriaus paviršiaus deformacija. Padangos sienelėms naudojamas naujas gumos mišinys padeda sumažinti padangos kaitimą, o tai taip pat taupo degalus. Tvirtas, aukščiausios kokybės padangos karkasas, padidinto tūrio protektoriaus sluoksnis, keturių sluoksnių trikampiai diržai ir ypatingai atspari briaunos konstrukcija užtikrina patikimą ir ilgą tarnavimo laiką. Be to, šios universaliosios padangos pritaikytos didesniam „Euro 6“ normas atitinkančių sunkvežimių svoriui. O protektoriaus paviršiuje esantis suvedimo indikatorius (VAI – „Visual Alignment Indicator“) leis laiku pastebėti blogą padangų suvedimą. Aukštos kokybės padangos restauravimo ir atnaujinimo galimybės leis sutaupyti dar daugiau lėšų automobilių parko valdyme. „Conti Hybrid HS3“ turi patentuotą „AirKeep“ vidinį sluoksnį, užtikrinantį maksimalų padangos sandarumą.

„Continental“ yra vienas didžiausių padangų lengviesiems automobiliams ir lengviesiems krovininiams automobiliams (PLT) gamintojų Europoje ir ketvirtas pasaulyje originalių ir atsarginių padangų lengviesiems automobiliams gamintojas. Įkurta 1871 m. Hanoveryje, Vokietijoje, „Continental“ korporacija yra viena svarbiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje. Turėdami daugiau nei 200 000 kvalifikuotų darbuotojų 310 įmonių 51 šalyje mes reikšmingai prisidedame prie automobilių pramonės progreso. Taip pat savo gaminiais ir paslaugomis mes užtikriname saugų ir ekonomiškai bei ekologiškai efektyvų mobilumą.

„Continental“, aukščiausios kokybės prekės ženklas, užima pirmąją vietą originalios ir atsarginės įrangos tiekimo automobilių pramonei sąraše.

Kaip prekės ženklas su paveldu, „Continental“ kompanija turi didelį žinių ir kompetencijos bagažą, todėl yra viena pirmaujančių pasaulyje aukščiausios klasės padangų gamintojų ir tiekėjų automobilių pramonei. Po daugelį metų vykdytų tyrimų ir bandymų mes įsitikinome, kad padangos yra ne tik vienas svarbiausių automobilio elementų, bet ir daro didžiulę įtaką stabdymo jėgai. Štai kodėl mes niekada nenustojame tobulinti savo gaminių asortimento, nes siekiame užtikrinti puikų padangų stabdymą, maksimalų saugumą ir didžiausią vairavimo komfortą.

Kad įgyvendintumėme šiuos savo tikslus, mes savo padangas išbandome bandymų trasose visame pasaulyje, įskaitant ir „Contidrom“, mūsų namų trasą šalia Hanoverio. Šioje trasoje, kur įrengta pirmoji pilnai automatizuota padangų bandymų sistema AIBA, bandymai ant sausos ir šlapios kelio dangos gali būti vykdomi ištisus metus. Kurdami ir bandydami savo aukščiausios kokybės padangas, mes atsižvelgiame į visus ir kiekvieną saugos ir eksploatacinių savybių aspektą. Tai dar kartą patvirtinama nepriklausomų bandymų visame pasaulyje metu, kur ne kartą mūsų padangos buvo įvertintos geriausiai. Be to, mūsų padangas nuolat privalomai tikrina automobilių gamintojai, kad įsitikintų, jog jos atitinka aukščiausius reikalavimus, nes tik tuomet jos patvirtinamos originalia įranga. Rezultatas: Europoje beveik kas trečias naujas automobilis pro gamyklos vartus išvažiuoja su „Continental“ padangomis.

Europos Sajungos Žymėjimai

C
B
71 dB
Padangos plotis: 385
Padangos aukštis: 65
Ratlankio skersmuo: 22.5
Automobilio tipas: Padangos krovininiams automobiliams
Degalų naudojimo efektyvumo klasė: C
Sukibimo su šlapia kelio danga klasė: B
Išorinio riedėjimo triukšmo lygis (dB): 71
Išorinio riedėjimo triukšmo klasė: 1

Kiti 385/65 R22.5 pasiūlymai