355/50R22.5 Hankook AL10+ e-cube Max 156L

355/50R22.5 Hankook AL10+ e-cube Max 156L

Likutis 0

Hankook DL10+ e-cube Max padanga skirta montuoti ant varančiosios ašies, ilgoms distancijoms. Tai ekologiška ir taupanti kurą padanga. Geresnis sukibimas ant šlapio paviršiaus dėl optimizuoto protektoriaus rašto ir plačių išilginių griovelių. Specialus gumos mišinys varančioms padangoms užtikrina ilgą ridą ir vienodą dėvėjimąsi.

Hankook padangos

Pietų Korėjos padangų gamintojas HANKOOK yra premium segmento padangų gamintojas ir vienas iš greičiausiai augančių prekės ženklų pasaulyje. 


HANKOOK padangos pagristos technologinėmis naujovėmis. Kompanijos pasididžiavimas "VENTUS" modelių gama. Apimanti aukščiausią kokybę, komfortą bei sportinio vairavimo malonumą. O taip pat "KINERGY" modeliai orentuoti i komfortišką vairavimą, "DYNAPRO" - 4x4 automobiliams skirtos padangos. Ir beabejo "Winter l'cept" žieminių padangu gama užtikrinanti saugų vairavima šaltuoju metų sezonu bei stabdymo galią žiemos metu.

HANKOOK plečia originalios įrangos (OE) padangų tiekimą aukščiausios klasės automobilių gamintojams, įskaitant tris dideles automobilių kompanijas Vokietijoje. Kaip originalią įrangą HANKOOK padangas tiekia VW, BMW, AUDI, Mercedes-Benz, Porsche, Hyundai, Kia, Peugeot, Toyota, Honda, Mazda, Nissan.

Europos Sajungos Žymėjimai

B
B
70 dB
Padangos plotis: 355
Padangos aukštis: 50
Ratlankio skersmuo: 22.5
Automobilio tipas: Padangos krovininiams automobiliams
Degalų naudojimo efektyvumo klasė: B
Sukibimo su šlapia kelio danga klasė: B
Išorinio riedėjimo triukšmo lygis (dB): 70
Išorinio riedėjimo triukšmo klasė: 1

Kiti 355/50 R22.5 pasiūlymai