315/70R22.5 Nokian Hakka Truck 861 152/148M

315/70R22.5 Nokian Hakka Truck 861 152/148M

Likutis 0

Nokian Hakka Truck 861 padanga skirta priekiniai ašiai, sukurta naudoti ištisus metus sunkvežimiams ir autobusams sunkiomis sąlygomis. Padangos suteikia patikimą ir malonų vairavimą, o mažas pasipriešinimas riedėjimui padeda taupyti degalus. Nokian Hakka Truck 861 turi spiralinę sūkurinę sistemą, kuri palaiko tinkamą protektoriaus rašto standumą net ir tada, kai padanga nusidėvi. Padangų triukšmas yra maloniai žemas. Vairavimo saugos indikatorius (DSI) rodo griovelio gylį. Ant protektoriaus įspausti numeriai rodo likusį griovelio gylį milimetrais. Skaičiai išnyksta, po vieną, kai padanga nusidėvi.

NOKIAN PADANGOS

Nokian Tyres tai Suomijos padangų gamintojas, kurios būstinė yra Nokia, Suomijoje. „Nokian“, žinomas dėl savo žieminių padangų, yra vienintelis padangų gamintojas, turintis savo nuolatinį žieminių padangų testavimo centrą pasaulyje. Nokian padangos garsėja dėl "Hakkapeliitta" žieminių padangų linijos. Kurios kurtos atšiauriausiomis sąlygomis, todėl puikiai užsirekomendavo šalyse kuriose žiemos šaltos, atšiaurios ir snieguotos. 

Įmonė įkurta 1865 metais, Suomijoje, bet pirmąją padangą pagamino tik 1932 metais Suomen Gummitehdas Oy (Suomijos Gumos gamykla). 1967 metais susijungus trims įmonėms buvo sukurta „Nokia Corporation“. „Nokian Tyres Limited“ buvo įkurta 1988 m. kaip bendra įmonė, atskirta nuo konglomerato, kai „Nokia Corporation“ pradėjo visą dėmesį skirti mobiliojo ryšio verslui. 

Nokian gamina aukščiausios kokybės lengvųjų automobilių padangas ir orientuojasi į pakaitinių padangų rinką. Todėl Nokian netiekia padangų automobilių gamintojams kaip originalios įrangos. Įmonė kuria ir gamina aukštos kokybės vasarines ir žiemines padangas lengviesiems automobiliams, mokroautobusams ir visureigiams. Nokian kompanija yra dygliuotų žieminių padangų išradėja bei padangų, skirtų sudėtingoms sąlygoms, gamybos ekspertė. Šiandien kompanija yra aukščiausios kokybės padangų rinkos lyderė Šiaurės Europos šalyse ir Rusijoje.

Nokian turi gamyklas Suomijoje ir Rusijoje bei trečią Daytonoje, Tenesio valstijoje, JAV. 

Europos Sajungos Žymėjimai

D
B
72 dB
Padangos plotis: 315
Padangos aukštis: 70
Ratlankio skersmuo: 22.5
Automobilio tipas: Padangos krovininiams automobiliams
Degalų naudojimo efektyvumo klasė: D
Sukibimo su šlapia kelio danga klasė: B
Išorinio riedėjimo triukšmo lygis (dB): 72
Išorinio riedėjimo triukšmo klasė: 2

Kiti 315/70 R22.5 pasiūlymai