225/45R17 Continental PremiumContact 7 91V

225/45R17 Continental PremiumContact 7 91V

Lengvieji automobiliai
Vasarinės padangos
Kaina 94.00 €/vnt.

Continental PremiumContact 7 vasarinė padanga

Likutis 4+

  • Prekės atsiėmimas Penktadienis, kovo 1 d.

  • Pristatymas Šeštadienis, kovo 2 d.

"Premium" klasės saugumas

PremiumContact7

Vokiečių sukurtas saugumas užtikrina išskirtinį komfortą.

"Komfortas ir saugumas, nesvarbu, kuo pasirinksite važiuoti.

Nesvarbu, ar norite leistis su artimaisiais į vasaros kelionę šeimyniniu automobiliu, ar tiesiog mėgautis važiavimu sportiška elektrine mašina, „PremiumContact™ 7“ užtikrins išskirtinį komfortą, patikimą saugumą ir didesnę ridą, nepriklausomai nuo transporto priemonės. Nes mes manome, kad aukščiausios klasės važiavimo patirtis neturėtų priklausyti nuo Jūsų vairuojamo automobilio tipo."

PremiumContact7 (2)

  • Sukurtos visų klasių lengviesiems automobiliams. 
  • Patirkite dar geresnes valdymo savybes šlapiame ir sausame kelyje.
  • Mėgaukitės saugumu ir komfortu, kad ir kuo važiuotumėte.
  • Mūsų „RedChili“ mišinys nuo pat pradžių leis pasikliauti saugiu stabdymu.

PremiumContact7 (3)

"Net nereikia jokio apšilimo.

„Kiekvienam bėgikui pirmiausia reikia tinkamo apšilimo!“ Visi esame girdėję tokį pamokymą sporte. Tačiau kiekviena taisyklė turi išimtį. Naujasis „PremiumContact™ 7“ padangų „RedChili“ mišinys leidžia nelaukti kada padangos įšils ir užtikrina saugų stabdymą nuo pat pradžių. Laikas išbandyti padangas, kurios yra pasirengusios anksčiau nei Jūs."

„Continental“ yra vienas didžiausių padangų lengviesiems automobiliams ir lengviesiems krovininiams automobiliams (PLT) gamintojų Europoje ir ketvirtas pasaulyje originalių ir atsarginių padangų lengviesiems automobiliams gamintojas. Įkurta 1871 m. Hanoveryje, Vokietijoje, „Continental“ korporacija yra viena svarbiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje. Turėdami daugiau nei 200 000 kvalifikuotų darbuotojų 310 įmonių 51 šalyje mes reikšmingai prisidedame prie automobilių pramonės progreso. Taip pat savo gaminiais ir paslaugomis mes užtikriname saugų ir ekonomiškai bei ekologiškai efektyvų mobilumą.

„Continental“, aukščiausios kokybės prekės ženklas, užima pirmąją vietą originalios ir atsarginės įrangos tiekimo automobilių pramonei sąraše.

Kaip prekės ženklas su paveldu, „Continental“ kompanija turi didelį žinių ir kompetencijos bagažą, todėl yra viena pirmaujančių pasaulyje aukščiausios klasės padangų gamintojų ir tiekėjų automobilių pramonei. Po daugelį metų vykdytų tyrimų ir bandymų mes įsitikinome, kad padangos yra ne tik vienas svarbiausių automobilio elementų, bet ir daro didžiulę įtaką stabdymo jėgai. Štai kodėl mes niekada nenustojame tobulinti savo gaminių asortimento, nes siekiame užtikrinti puikų padangų stabdymą, maksimalų saugumą ir didžiausią vairavimo komfortą.

Kad įgyvendintumėme šiuos savo tikslus, mes savo padangas išbandome bandymų trasose visame pasaulyje, įskaitant ir „Contidrom“, mūsų namų trasą šalia Hanoverio. Šioje trasoje, kur įrengta pirmoji pilnai automatizuota padangų bandymų sistema AIBA, bandymai ant sausos ir šlapios kelio dangos gali būti vykdomi ištisus metus. Kurdami ir bandydami savo aukščiausios kokybės padangas, mes atsižvelgiame į visus ir kiekvieną saugos ir eksploatacinių savybių aspektą. Tai dar kartą patvirtinama nepriklausomų bandymų visame pasaulyje metu, kur ne kartą mūsų padangos buvo įvertintos geriausiai. Be to, mūsų padangas nuolat privalomai tikrina automobilių gamintojai, kad įsitikintų, jog jos atitinka aukščiausius reikalavimus, nes tik tuomet jos patvirtinamos originalia įranga. Rezultatas: Europoje beveik kas trečias naujas automobilis pro gamyklos vartus išvažiuoja su „Continental“ padangomis.

Europos Sajungos Žymėjimai

image/svg+xmlEnergyLabels_Tyres_SVGEnergyLabels_Tyres_SVGContinental0313049C1225/45 R 17 91 V71dB
Padangos plotis: 225
Padangos aukštis: 45
Ratlankio skersmuo: 17
Automobilio tipas: Lengvieji automobiliai
Sezoniškumas: Vasarinės padangos
Greičio indeksas: V (240km/h)
Apkrovos indeksas: 91
Degalų naudojimo efektyvumo klasė: C
Sukibimo su šlapia kelio danga klasė: A
Išorinio riedėjimo triukšmo lygis (dB): 71
Išorinio riedėjimo triukšmo klasė: B
Gamintojo lygis: Premium klasė

Kiti 225/45 R17 pasiūlymai