215/55R17 LAUFENN IFIT ICE LW71 98T XL

215/55R17 LAUFENN IFIT ICE LW71 98T XL

Lengvieji automobiliai
Žieminės padangos
TAIP

Laufenn žieminė padanga

Likutis 0

Laufenn I Fit ice (LW71) žieminės padangos

I FIT Ice užtikrina patikimą ir stabilų važiavimą apledėjusiu ir apsnigtu keliu žiemos sąlygomis. 

  • 3D lamelės sumažina protektoriaus deformaciją, pagerina sukibimą ir stabdymą, padeda sumažinti nusidėvėjimą ir pagerina ridą bei ilgaamžiškumą.
  • Į bangas panaši daugiakrypčių lamelių forma sukuria sustiprintą krašto efektą, kuris pagerina sukibimą ir stabdymą visomis kryptimis.
  • I FIT Ice padangų kontaktinis plotas, lyginant su įprastomis padangomis, padidėja 20%, o tai užtikrina efektyvesnį sukibimą ir stabdymą.
  • Mažos skylutės protektoriaus blokų priekyje padeda išdžiovinti kontaktinį plotą ir pagerinti sukibimą su šlapiu keliu.
  • Naudojant naują žieminį gumos mišinį su patobulintomis žemos temperatūros savybėmis, pagerėja sukibimas, o vairavimas tampa patikimesnis ir stabilesnis.

LAUFENN PADANGOS

Padangų gamintojas Hankook pristato naują prekės ženklą Laufenn, atitinkantį kasdienius praktiškų automobilių savininkų poreikius Europoje.

Laufenn – naujas prekės ženklas, kuris Europos rinkai buvo pristatytas 2015 metais ir gimė kūrėjams siekiant paprastumo. Prekės ženklo gaminiai sukurti taip, kad užtikrintų puikų našumą ir malonią vairavimo patirtį. Ypatingas dėmesys Laufenn gaminiuose yra skiriamas pagrindinėms padangų savybėms ir funkcionalumui. Europos vairuotojams siūloma daugybė praktiškų gaminių, atitinkančių kasdienius poreikius: didelio našumo radialinės padangos lengviesiems automobiliams, visureigiams ir komerciniams automobiliams. Kaip naujas Hankook Tire prekės ženklas, Laufenn yra įsipareigojęs užtikrinti kokybę ir patikimumą visais etapais nuo projektavimo iki gamybos, daug dėmesio skirdamas klientų aptarnavimui ir garantijų politikai.

Europos Sajungos Žymėjimai

Padangos plotis: 215
Padangos aukštis: 55
Ratlankio skersmuo: 17
Automobilio tipas: Lengvieji automobiliai
Sezoniškumas: Žieminės padangos
Greičio indeksas: T (190km/h)
Apkrovos indeksas: 98
Gamintojo lygis: Ekonominė klasė
Padanga tinkama naudoti sudėtingomis sąlygomis ant apsnigtos dangos (3PMSF): TAIP
M+S Žymėjimas: TAIP
Dygliavimas: Dygliuojama

Kiti 215/55 R17 pasiūlymai