255/65R16 Bridgestone Dueler HP Sport 109H

255/65R16 Bridgestone Dueler HP Sport 109H

Lengvieji automobiliai
Vasarinės padangos

Likutis 0

Dueler HP Sport padangos yra vienos iš populiariausių pasirinkimų aukštos klasės visureigių ir prabangių 4x4 transporto priemonių. Šioms padangoms specialiai sukurtas gumos junginys kuris turi savo sudėtyje didelį kiekį silicio dioksido. Šis naujoviškas junginys padidina sukibimą ant šlapio ir sauso paviršiaus, todėl yra geresnis stabdymas, sumažėja stabdymo atstumas. Unikalus protektoriaus dizainas užtikrina puikius rezultatus drėgnomis sąlygomis. Žiediniai grioveliai protektoriaus centre veiksmingai išstumia vandenį į protektoriaus blokų įpjovas. Praktiškai panaikina (ženkliai sumažina) slydimo riziką ant šlapio paviršiaus. D-Sport padangų protektoriaus dizainas yra optimizuotas siekiant sumažinti triukšmo lygį ir užtikrinti maksimalų komfortą.

BRIDGESTONE - aukščiausios klasės padangų linija

Bridgestone Corporation – tarptautinė gumos dirbinių kompanija iš Japonijos įkurta 1931 metais. Bridgestone laikomas vienu iš didžiausių padangų gamintoju pasaulinėje padangų rinkoje. 2020 m. duomenimis įmonė buvo antra pagal dydį padangų gamintoja pasaulyje po Michelin. 2018 metais įmonė visame Pasaulyje turejo 181 gamyklą 24 šalyse.
Devintajame dešimtmetyje Bridgestone pradėjo investuoti į automobilių sportą. Padangos pradėtos kurti „Formula 2“, „Formula 3“, „Formula Ford“, „Formula Opel Lotus“ ir kartingams.
Nuo 2008 iki 2010 Bridgestone buvo vienintelė oficiali padangų tiekėja FIA Formulės 1 lenktynėse.
Rinkitės Bridgestone! Tai aukščiausios klasės padangų linija!

Europos Sajungos Žymėjimai

Padangos plotis: 255
Padangos aukštis: 65
Ratlankio skersmuo: 16
Automobilio tipas: Lengvieji automobiliai
Sezoniškumas: Vasarinės padangos

Kiti 255/65 R16 pasiūlymai