215/75R17.5 Hankook AH11 126/124M M+S 12PR

215/75R17.5 Hankook AH11 126/124M M+S 12PR

Likutis 0

Hankook AH11 regioninė sunkvežiminė padanga skirta montuoti ant vairuojančios ašies (tinka ir kitoms ašims). Šios padangos efektyvios esant netolygiam devėjimuisi, protektoriaus raštas yra tokio tipo kad padidina vairavimo valdymą ir judėjimo saugumą. Geras sukibimas su kelio danga yra kaip ant šlapios taip ir ant sausos kelio dangos.

Hankook padangos

Pietų Korėjos padangų gamintojas HANKOOK yra premium segmento padangų gamintojas ir vienas iš greičiausiai augančių prekės ženklų pasaulyje. 


HANKOOK padangos pagristos technologinėmis naujovėmis. Kompanijos pasididžiavimas "VENTUS" modelių gama. Apimanti aukščiausią kokybę, komfortą bei sportinio vairavimo malonumą. O taip pat "KINERGY" modeliai orentuoti i komfortišką vairavimą, "DYNAPRO" - 4x4 automobiliams skirtos padangos. Ir beabejo "Winter l'cept" žieminių padangu gama užtikrinanti saugų vairavima šaltuoju metų sezonu bei stabdymo galią žiemos metu.

HANKOOK plečia originalios įrangos (OE) padangų tiekimą aukščiausios klasės automobilių gamintojams, įskaitant tris dideles automobilių kompanijas Vokietijoje. Kaip originalią įrangą HANKOOK padangas tiekia VW, BMW, AUDI, Mercedes-Benz, Porsche, Hyundai, Kia, Peugeot, Toyota, Honda, Mazda, Nissan.

Europos Sajungos Žymėjimai

D
C
67 dB
Padangos plotis: 215
Padangos aukštis: 75
Ratlankio skersmuo: 17.5
Automobilio tipas: Padangos krovininiams automobiliams
Degalų naudojimo efektyvumo klasė: D
Sukibimo su šlapia kelio danga klasė: C
Išorinio riedėjimo triukšmo lygis (dB): 67
Išorinio riedėjimo triukšmo klasė: 1

Kiti 215/75 R17.5 pasiūlymai