245/45R19 CONTISPORTCONTACT 5 102W XL FR

245/45R19 CONTISPORTCONTACT 5 102W XL FR

Lengvieji automobiliai
Vasarinės padangos

Likutis 0

Continental Conti Sport Contact5 asimetrinė vasarinė padanga greitiems ir galingiems automobiliams. Komfortiška, saugi padanga. Trumpesnis stabdymo kelias visomis oro sąlygomis. Staigiai stabdant, padanga įgauna didelį dažnį junginio viduje. Trumpų grandinių polimerai, esantys Juodojo Čili (Black Chilli) mišinyje, reaguoja į stabdymo dažnį, ir tokiu būdu užtikrina optimalų energijos įsisavinimą. Taip įgaunama šiluma sutrumpina stabdymo kelią ant šlapios ir sausos kelio dangos. Puikus sukibimas kelyje ir saugumas posūkiuose. Didelių blokelių (Macro-block) dizainas, išorinėje padangos briaunoje, suteikia didesnį kontakto su keliu plotą, dėl to blokeliai gali optimaliai prisitaikyti prie kelio paviršiaus. ContiSportContact™ 5 siūlo pagerintą sukibimą su keliu ir tuo pačiu didesnį saugumą posūkiuose. Mažesnės kuro sąnaudos bei ilgesnis eksploatavimo laikas. Važiuojant pastoviu greičiu, padangos junginių vibracijos yra gerokai mažesnės.Ilgų grandinių polimerai, per junginį gali geriau išleisti sugertą energiją. Taigi, padanga rieda daug lengviau ir išlieka vėsi, taip pailgėja eksploatacijos laikas ir sumažėja kuro sąnaudos.

„Continental“ yra vienas didžiausių padangų lengviesiems automobiliams ir lengviesiems krovininiams automobiliams (PLT) gamintojų Europoje ir ketvirtas pasaulyje originalių ir atsarginių padangų lengviesiems automobiliams gamintojas. Įkurta 1871 m. Hanoveryje, Vokietijoje, „Continental“ korporacija yra viena svarbiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje. Turėdami daugiau nei 200 000 kvalifikuotų darbuotojų 310 įmonių 51 šalyje mes reikšmingai prisidedame prie automobilių pramonės progreso. Taip pat savo gaminiais ir paslaugomis mes užtikriname saugų ir ekonomiškai bei ekologiškai efektyvų mobilumą.

„Continental“, aukščiausios kokybės prekės ženklas, užima pirmąją vietą originalios ir atsarginės įrangos tiekimo automobilių pramonei sąraše.

Kaip prekės ženklas su paveldu, „Continental“ kompanija turi didelį žinių ir kompetencijos bagažą, todėl yra viena pirmaujančių pasaulyje aukščiausios klasės padangų gamintojų ir tiekėjų automobilių pramonei. Po daugelį metų vykdytų tyrimų ir bandymų mes įsitikinome, kad padangos yra ne tik vienas svarbiausių automobilio elementų, bet ir daro didžiulę įtaką stabdymo jėgai. Štai kodėl mes niekada nenustojame tobulinti savo gaminių asortimento, nes siekiame užtikrinti puikų padangų stabdymą, maksimalų saugumą ir didžiausią vairavimo komfortą.

Kad įgyvendintumėme šiuos savo tikslus, mes savo padangas išbandome bandymų trasose visame pasaulyje, įskaitant ir „Contidrom“, mūsų namų trasą šalia Hanoverio. Šioje trasoje, kur įrengta pirmoji pilnai automatizuota padangų bandymų sistema AIBA, bandymai ant sausos ir šlapios kelio dangos gali būti vykdomi ištisus metus. Kurdami ir bandydami savo aukščiausios kokybės padangas, mes atsižvelgiame į visus ir kiekvieną saugos ir eksploatacinių savybių aspektą. Tai dar kartą patvirtinama nepriklausomų bandymų visame pasaulyje metu, kur ne kartą mūsų padangos buvo įvertintos geriausiai. Be to, mūsų padangas nuolat privalomai tikrina automobilių gamintojai, kad įsitikintų, jog jos atitinka aukščiausius reikalavimus, nes tik tuomet jos patvirtinamos originalia įranga. Rezultatas: Europoje beveik kas trečias naujas automobilis pro gamyklos vartus išvažiuoja su „Continental“ padangomis.

Europos Sajungos Žymėjimai

C
A
72 dB
Padangos plotis: 245
Padangos aukštis: 45
Ratlankio skersmuo: 19
Automobilio tipas: Lengvieji automobiliai
Sezoniškumas: Vasarinės padangos
Greičio indeksas: W (iki 270km/h)
Apkrovos indeksas: 102
Degalų naudojimo efektyvumo klasė: C
Sukibimo su šlapia kelio danga klasė: A
Išorinio riedėjimo triukšmo lygis (dB): 72
Išorinio riedėjimo triukšmo klasė: 2
Gamintojo lygis: Premium klasė

Kiti 245/45 R19 pasiūlymai