245/40R18 Continental ContiSportContact 5 XL FR 97Y

245/40R18 Continental ContiSportContact 5 XL FR 97Y

Lengvieji automobiliai
Vasarinės padangos

Likutis 0

Continental ContiSportContact 5 asimetrine vasarine padanga greitiems ir galingiems automobiliams. Komfortika, saugi padanga. Trumpesnis stabdymo kelias visomis oro salygomis. Staigiai stabdant, padanga igauna dideli da˛ni junginio viduje. Trumpu grandiniu polimerai, esantys Juodojo Cili (Black Chilli) miinyje, reaguoja i stabdymo da˛ni, ir tokiu budu u˛tikrina optimalu energijos isisavinima. Taip igaunama iluma sutrumpina stabdymo kelia ant lapios ir sausos kelio dangos. Puikus sukibimas kelyje ir saugumas posukiuose. Dideliu blokeliu (Macro-block) dizainas, iorineje padangos briaunoje, suteikia didesni kontakto su keliu plota, del to blokeliai gali optimaliai prisitaikyti prie kelio paviriaus. ContiSportContact™ 5 siulo pagerinta sukibima su keliu ir tuo paciu didesni sauguma posukiuose. Ma˛esnes kuro sanaudos bei ilgesnis eksploatavimo laikas. Va˛iuojant pastoviu greiciu, padangos junginiu vibracijos yra gerokai ma˛esnes.Ilgu grandiniu polimerai, per jungini gali geriau ileisti sugerta energija. Taigi, padanga rieda daug lengviau ir ilieka vesi, taip pailgeja eksploatacijos laikas ir suma˛eja kuro sanaudos.

„Continental“ yra vienas didžiausių padangų lengviesiems automobiliams ir lengviesiems krovininiams automobiliams (PLT) gamintojų Europoje ir ketvirtas pasaulyje originalių ir atsarginių padangų lengviesiems automobiliams gamintojas. Įkurta 1871 m. Hanoveryje, Vokietijoje, „Continental“ korporacija yra viena svarbiausių automobilių pramonės tiekėjų pasaulyje. Turėdami daugiau nei 200 000 kvalifikuotų darbuotojų 310 įmonių 51 šalyje mes reikšmingai prisidedame prie automobilių pramonės progreso. Taip pat savo gaminiais ir paslaugomis mes užtikriname saugų ir ekonomiškai bei ekologiškai efektyvų mobilumą.

„Continental“, aukščiausios kokybės prekės ženklas, užima pirmąją vietą originalios ir atsarginės įrangos tiekimo automobilių pramonei sąraše.

Kaip prekės ženklas su paveldu, „Continental“ kompanija turi didelį žinių ir kompetencijos bagažą, todėl yra viena pirmaujančių pasaulyje aukščiausios klasės padangų gamintojų ir tiekėjų automobilių pramonei. Po daugelį metų vykdytų tyrimų ir bandymų mes įsitikinome, kad padangos yra ne tik vienas svarbiausių automobilio elementų, bet ir daro didžiulę įtaką stabdymo jėgai. Štai kodėl mes niekada nenustojame tobulinti savo gaminių asortimento, nes siekiame užtikrinti puikų padangų stabdymą, maksimalų saugumą ir didžiausią vairavimo komfortą.

Kad įgyvendintumėme šiuos savo tikslus, mes savo padangas išbandome bandymų trasose visame pasaulyje, įskaitant ir „Contidrom“, mūsų namų trasą šalia Hanoverio. Šioje trasoje, kur įrengta pirmoji pilnai automatizuota padangų bandymų sistema AIBA, bandymai ant sausos ir šlapios kelio dangos gali būti vykdomi ištisus metus. Kurdami ir bandydami savo aukščiausios kokybės padangas, mes atsižvelgiame į visus ir kiekvieną saugos ir eksploatacinių savybių aspektą. Tai dar kartą patvirtinama nepriklausomų bandymų visame pasaulyje metu, kur ne kartą mūsų padangos buvo įvertintos geriausiai. Be to, mūsų padangas nuolat privalomai tikrina automobilių gamintojai, kad įsitikintų, jog jos atitinka aukščiausius reikalavimus, nes tik tuomet jos patvirtinamos originalia įranga. Rezultatas: Europoje beveik kas trečias naujas automobilis pro gamyklos vartus išvažiuoja su „Continental“ padangomis.

Europos Sajungos Žymėjimai

Padangos plotis: 245
Padangos aukštis: 40
Ratlankio skersmuo: 18
Automobilio tipas: Lengvieji automobiliai
Sezoniškumas: Vasarinės padangos

Kiti 245/40 R18 pasiūlymai