235/45R18 Laufenn LW31 98V XL

235/45R18 Laufenn LW31 98V XL

Lengvieji automobiliai
Žieminės padangos

Laufenn I Fit (LW31) žieminė padanga

Likutis 0

Laufenn I Fit žieminės padangos

I FIT LW31 užtikrina patogų ir efektyvų važiavimą snieguotu keliu.

  • Plačių griovelių konstrukcija efektyviai pašalina vandenį ir purvą iš centro į šonus, taip užkertant kelią hidroplanavimo rizikai.
  • Padidintas blokų skaičius ir lamelių ilgis pagerina sukibimą ir stabdymą žiemos keliuose.
  • Kompiuterinis modeliavimas ir protektoriaus raštų projektavimas leido pasiekti maksimalų našumą ant sniego.
  • Pagalbinės lamelės pagerina sukibimą su keliu posūkiuose.
  • Tolygus slėgio pasiskirstymas padangos sąlyčio su keliu vietoje ir padidėjęs riedėjimo takelio plotis leido pasiekti geresnes sukibimo savybes ir sutrumpinti stabdymo kelią.
  • Sustiprintos briaunos ir šoninės sienelės daro padangos struktūrą tvirtesnę, o tai pagerina krypties stabilumą, valdymą ir vairavimo komfortą.

LAUFENN PADANGOS

Padangų gamintojas Hankook pristato naują prekės ženklą Laufenn, atitinkantį kasdienius praktiškų automobilių savininkų poreikius Europoje.

Laufenn – naujas prekės ženklas, kuris Europos rinkai buvo pristatytas 2015 metais ir gimė kūrėjams siekiant paprastumo. Prekės ženklo gaminiai sukurti taip, kad užtikrintų puikų našumą ir malonią vairavimo patirtį. Ypatingas dėmesys Laufenn gaminiuose yra skiriamas pagrindinėms padangų savybėms ir funkcionalumui. Europos vairuotojams siūloma daugybė praktiškų gaminių, atitinkančių kasdienius poreikius: didelio našumo radialinės padangos lengviesiems automobiliams, visureigiams ir komerciniams automobiliams. Kaip naujas Hankook Tire prekės ženklas, Laufenn yra įsipareigojęs užtikrinti kokybę ir patikimumą visais etapais nuo projektavimo iki gamybos, daug dėmesio skirdamas klientų aptarnavimui ir garantijų politikai.

Europos Sajungos Žymėjimai

Padangos plotis: 235
Padangos aukštis: 45
Ratlankio skersmuo: 18
Automobilio tipas: Lengvieji automobiliai
Sezoniškumas: Žieminės padangos

Kiti 235/45 R18 pasiūlymai