225/50R18 Westlake SW606 99H XL

225/50R18 Westlake SW606 99H XL

Lengvieji automobiliai
Vasarinės padangos

Likutis 0

WestLake padangos

  • WestLake prekinis ženklas priklauso Zhongce Rubber Group Co., Ltd. (ZC Rubber). Vienam didžiausiu padangų gamintojų pasaulyje.
  • Kompanija įkurta 1958 metais.
  • 2021 metais įmonė užėmė 9 vietą tarp 75 didžiausių pasaulinių padangų gamintojų

WestLake lengvosios padangos, visureigių padangos ir mikroautobusų padangos

WestLake tai kinietiškos padangos gaminamos pagal griežtus Europinius reikalavimus. Įmonė kasmet skiria milijonines investicijas i naujausias technologijas bei inovacijas. Neseniai įmonė įkūrė pirmąją triukšmo tyrimų laboratoriją Kinijoje. MTS Flat-Trac III CT padangų bandymo sistemą, o taip pat padangų rentgeno, balansavimo ir vienodumo patikrą.

Dėka naujausių technologijų ir tarptautinės tyrimų plėtros komandos, kurią sudaro Japonijos ir Korėjos ekspertai, kompanija ZC Rubber daugiausia dėmesio skiria padangų protektoriaus, gumos mišinio bei eksploatacinių savybių tobulinimui. 

Gamyklose įdiegtos išmaniosios technologijos, kurios padeda ne tik sutaupyti laiko ir sąnaudų, bet pagerintų gamybos efektyvumą bei sumažintų energijos suvartojimą. ZC Rubber kasmet skiria dideles lėšas aplinkosaugai ir ekologijai, kad apsaugotų darbuotojų sveikatą bei gamintų draugiškesnius aplinkai produktus.

 

Europos Sajungos Žymėjimai

Padangos plotis: 245
Padangos aukštis: 35
Ratlankio skersmuo: 19
Automobilio tipas: Lengvieji automobiliai
Sezoniškumas: Vasarinės padangos

Kiti 245/35 R19 pasiūlymai