Garantija ir gražinimas


14 dienų persigalvojimo laikotarpis


"www.padangugausa.lt" internetinėje parduotuvėje turite teisę per 14 dienų grąžinti internetu įsigytas padangas, bei kameras ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Tai galima padaryti dėl bet kokios priežasties, pavyzdžiui, vien todėl, kad persigalvojote.

Persigalvojimo laikotarpis baigiasi po 14 dienų nuo tos dienos, kurią gavote padangas ar kameras. Jeigu persigalvojimo laikotarpio pabaiga sutaps su nedarbo diena, jis bus pratęstas iki artimiausios darbo dienos.

Kaip atšaukti pirkimo sandorį

Reikia mums pranešti apie savo sprendimą atšaukti pirkimo sandorį (raštu, paštu ar el.paštu). Vien tik išsiųsti (išsiuntimo mokestis nekompensuojamas) arba pristatyti padangas ar kameras atgal nepakanka.

Padangas ar kameras turite išsiųsti atgal per 14 dienų nuo tada, kai mus informavote.

Pinigų grąžinimas

Pinigus gražinsime per 14 dienų nuo jūsų prašymo atšaukti užsakymą gavimo ir padangų gražinimo.

Garantija


Visoms parduodamoms prekėms "www.padangugausa.lt" yra taikoma 2 metų garantija.
Pagal ES taisykles pardavėjas turi pataisyti, pakeisti jūsų nusipirktas prekes, sumažinti jų kainą arba grąžinti pinigus, jeigu tos prekės turėjo defektų arba atrodo ar veikia ne taip, kaip reklamuota.

Mūsų atveju tai būtų garantija nuo gamyklinio broko ar pažeidimų iki padangų ar kamerų eksplotacijos pradžios.
Padangų ir kamerų garantija negalioja, jei atsirado defektai dėl neteisingo naudojimo ar saugojimo, mechaninio ar kitokio pažeidimo, netinkamo oro slėgio, bei padidintos apkrovos.
Garantija negalioja neteisingai sumontavus ar remontavus padangą ir jei natūraliai nusidevėjus.