Triukšmą slopinančios padangos


Triukšmą slopinančios padangos

Noise canceling system

Triukšmą slopinančios padangos yra tos, kurios važiuojant dideliu greičiu skleidžia labai mažą triukšmą arba visai jo nekelia. Šiuolaikinėms automobilių technologijoms sutelkus dėmesį į įvairaus triukšmo, sklindančio į saloną mažinimą, keleiviai pradėjo mėgautis ramesniu važiavimu. Padangų gamintojai kuria ir tobulina technologijas leidžiančias sumažintų padangų triukšmo lygį.


Technologija


Pirelli padangų gamintojas buvo vienas pirmųjų sukūrusių pažangią triukšmą slopinančių padangų technologiją. „Pirelli Noise Canceling System“ (PNSC) sumažina padangų keliamą triukšmą ir vibraciją kelyje. Pirelli technologija naudoja garsą sugeriančią medžiagą, kuri žymiai sumažina triukšmo ir vibracijos lygį salone. Padangos su garso slopinimo sistema suderinamos su visais įprastais ratlankiais, ši technologija neturi įtakos jūsų automobilio vairavimo charakteristikoms, ridai, apkrovai ar greičiui. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad salono triukšmo mažinimo lygis priklauso nuo transporto priemonės tipo, jos greičio ir kelio dangos.


Conti SilentKiti gamintojai taip pat turi sukūrę panašias technologijas padangų triukšmui mažinti. Štai keletas pavyzdžių:

Pirelli Noise Cancelling System Pirelli - Pirelli Noise Cancelling System 

Bridgestone B-Silent Bridgestone - B-Silent

SoundComfort Technology Goodyear - SoundComfort Technology

Dunlop Noise Shield Technology Dunlop - Noise Shield Technology

Continental Conti Silent Continental – ContiSilent

Hankook Sound Absorber Hankook – Sound Absorber

Michelin Acoustic Technology Michelin – Acoustic Technology