Savaime užsiklijuojančios padangos


Savaime užsiklijuojančios padangos (Seal technologija)

Conti Seal technologija

Padangų gamintojai nuolat kuria naujas technologijas, kurios didina saugumą ir padeda išvengti nemalonių atsitikimų kelionėje. Jei RFT padangų trūkumai yra tai, jog su jomis galima nuvažiuoti iki 80km 80km/h greičiu, tai Seal technologija šio trūkumo neturi. Pradūrus padangą nebūtina iškarto važiuoti i padangų servisą. 

Pirelli šią technologiją vadina „Seal Inside“, Michelin „SelfSeal“, o Continental šią technologiją vadina „ContiSeal“. Šių tecnologijų pavadinimus ir logotipus galima rasti ant padangos šoninės sienelės. Visų šių technologijų paskirtis yra identiška: nevaržomas važiavimas dėl lipnaus sandariklio sluoksnio padangos viduje. Jei pašalinis objektas pradurtų padangą, skylė hermetiškai užsiklijuoja specialia lipnia medžiaga.

Michelin Self Seal technologija


Reguliariai tikrinkite padangų slėgį!

Kadangi daugeliu atvejų vairuotojas visai nepastebi padangos pažeidimų, naudojant  padangas su Seal technologija reikėtų reguliariai tikrinti, ar padangos protektoriuje nėra vinių, varžtų ar kitų padangos pažeidimų. Jei pastebėjote padangos pažeidimus rekomenduojama kreiptis į padangų specialistus kurie atidžiau apžiūrės pažeidimus ir nuspręs – taisyti, ar pakeisti padangą. Dėl šios priežasties rekomenduojama (bet nebūtina) šias padangas naudoti kartu su padangų slėgio kontrolės sistema. Padangos su Seal technologija keičiamos ir subalansuojamos kaip ir standartinės padangos ir gali būti montuojamos ant visų tipų ratlankių.

Pirelli Seal Inside

Geresnė apsauga, mažesnė tarša!

Keli automobilių gamintojai jau pripažino Seal Technologijos pranašumus ir šiomis padangomis aprūpina naujus vidutinės ir aukštesnės klasės automobilius. „Continental“ teigia, kad naudojant šią naujovę galima išvengti 80 procentų, o „Pirelli“ – 85 procentų padangų pažeidimų. Tai labai padidina vairuotojo ir keleivių saugumą, nes padangų pažeidimai yra dažna nelaimingų atsitikimų priežastis. Be to, sumažėja poveikis aplinkai, nes Seal Technologija taupo išteklius kadangi rečiau reikia išmesti pažeistas padangas.